Akcia: automatický dávkovač Cl a pH iba za 740,- € s DPH*

Automatický dávkovač


Kompozitné bazény

Jedinečná rada Premium Pool bazén pre celú rodinu, vybavené bezpečnostným stupienkom po celom obvode.

Kompozitné keramické bazény pre zábavu, oddych aj náročné plavecké tréningy.


Kompozitný bazén AQUA

Veľkosť: 6,20 x 3,20 x 1,40 m

Keramický bazén Aqua je ideálny pre veľkú zábavu na malom priestore. Jeho kompaktný dizajn a rozmery ho predurčujú do menších rodinných domov, alebo pre inštaláciu v interiéri. Pri vybavení protiprúdom poskytne majiteľovi veľa radosti a spokojnosti aj pri svojich malých rozmeroch.

Zabudované schodíky s protišmykovou úpravou spolu s bezpečnostným stupienkom po obvode a zabudovaným bezpečnostným madlom prispievajú k maximálnej možnej bezpečnosti aj pre malých i veľkých neplavcov.

Cena: 8 640 € s DPH


Kompozitný bazén FUN

Veľkosť: 7,50 x 3,70 x 1,45 m

Je jedno či potrebujete bazén pre zábavu Vás a svojich blízkych, alebo potrebujete náročný tréningový bazén, Fun Vám to umožní. Dve komfortné a pohodlné schodiská s protišmykovou úpravou umožňujú inštaláciu do všetkých možných priestorov bez obmedzení.

Bezpečnostný stupienok po obvode a madlo na pozdĺžnych stranách, to sú benefity bazénu Fun. Objednajte si bazén Fun s výkonným protiprúdom a máte ideálny tréningový priestor uspokojujúci aj tie najnáročnejšie požiadavky na rodinný bazén.

Cena: 10 200 € s DPH


Kompozitný bazén TREND

Veľkosť: 8,30 x 3,70 x 1,45 m

Vlastné more na záhrade alebo v obývačke, to je keramický bazén Trend. Široké a pohodlné schodisko s protišmykovou úpravou to je relax, oddych a pohodlie pre Vás. Dĺžka viac ako osem metrov to je priestor pre šport a hry.

Bezpečnostný stupienok a madlo na pozdĺžnych stranách zabezpečujú pocit bezpečnosti a pohodlia pre malých, ale aj starších užívateľov. Žiadne obmedzenia pri hľadaní správneho miesta na osadenie – to sú ideálne tvary a rozmery bazénu Trend.

Cena: 11 880 € s DPH


Základná technológia (Skimmer, 2 ks trysky, pieskový filter s čerpadlom, inštalačný materiál)
cena 1 500 € s DPH.

Všetky ceny sú vrátene 20 % DPH. Uvedené ceny sú za teleso bazénu. Zmeny cien vyhradené.